Sitemizi sık kullanılanlara ekleyin full hd kalitesinde kurtlar vadisi pusu izleyin. Sık Kullanılanlar Ekle

Dizi Seyret - Kurtlar vadisi pusu izle - Kurtlar vadisi pusu son bölüm - DNS ayarları için buraya tıklayınız.
REKLAM KAPAT

Kurtlar Vadisi Pusu 155.Bölüm Fragmanı izle

Tanitimi Geç Birazdan yönlendirileceksiniz.


Açıklama : Kurtlar vadisi pusu 155.bölüm özeti: Müzakereler için Abdülhey ile birlikte Kuzey Irak’a giden Polat Alemdar, örgüt tarafından pusuya düşürülmüş fakat buradan kurtulduğu gibi Şahmeran’a da gözdağı vermeyi eksik etmemişti. Yeni bölümde ise görüşmeler Abdülhey ve Lale Zara arasında gerçekleşti. Örgütün Lale Zara üzerinden talep ettiği saçma dayatmalar Polat’ı epey kızdırdı.
Şahmeran ise masaya oturmaktan korkarak kendince bir plan yapmış ve bilerek kendisine sahte bir suikast girişiminde bulunulmasını sağlamış, bu suikasti Polat Alemdar’ın üzerine atarak masada elini örgütte ise yerini güçlendirmek istedi. Avrupa’dan yanına çağırdığı örgüt üyesi olan bir diplomatın da yardımıyla müzakerelerde Polat’a karşı üstünlük kurmayı düşündü. Fakat bu diplomat ile Lale Zara’nın daha önceden gelen tanışıklığı örgütte cepheleşmeye sebep oldu. Şahmeran’ın sağ kolu ile Cemal bu ikiliye karşı soğuk ve sorgulayıcı tavırlar sergiledi. Şahmeran’ın konsey toplantısında hainlerin ortaya çıkmasına yönelik sahte şantajı karşılık buldu fakat aslında derin bir düşünce örgütün içini kemiriyordu.
Bu gelişmeleri uzaktan seyreden Shamir de Şahmeran’ın masaya oturmaktan kaçtığını farkedince onu ölümle tehdit ederek baskı yapmayı sürdürdü. Öte yandan Polat Alemdar kendisine yönelik Irak’ta gerçekleştirilen ilk suikast girişiminin kime ait olduğunu öğrenerek aşirete baskın yaptı. Mete’nin tetikçisi ise yakalanacağını anlayınca konuşmamak için intihar etti, böylece Polat olayın ardında Mete olduğunu öğrenemedi. Örgütün işi uzattığını düşünen Polat son bir plan yaptı ve planın ilk hamlesini gerçekleştirerek müzakereden vazgeçtiklerini örgüte iletmesi için Abdülhey’i görevlendirdi.
İstanbul’da ise sıcak gelişmeler yaşandı. Bebeğini kaybetmenin şokuyla birlikte psikolojik anlamda rahatsızlanan İnci, bebeğin aslında ölmediğini ve Polat’ın onu kaçırdığını düşündüğünü Savcı Leyla’ya söyledi. Leyla ise onu sakinleştirmek için söylediklerine inanmış gibi göründü. Bu arada Davut Tataroğlu’ndan holdingi almayı planlayan Yaşar Ağa en büyük eroin sevkiyatını gerçekleştirerek son bir vurgun yaptı. Artık eroin işi Mete tarafından Gavurdağlılar’a bırakılacaktı, tek şartı ise Kara’yı rahat bırakmaları idi. Zaza ve Kara’yı öldürmeye çalışan Gavurdağlılar ise başarılı olamadı ve kurtulan Zaza bunun intikamını alacağına yemin etti.
Polat’ın işlere göz kulak olması için İstanbul’da bıraktığı Memati ise Cahit’i de alarak Kuzey Irak’a gitmeye karar verdi. Ama öncesinde Çakır ailesini ziyaret ederek Pusat ile birlik anlaşması yaptı. Pusat ise Selvi için görkemli bir düğün istedi. Pusat’ı Memati’den sonra Mete de ziyaret etti ve devlet görevlisini öldürdüğü için onu epey azarladı. Asi çocuk Pusat Çakır ise kimseye hesap vermek zorunda olmadığını söyleyerek ona rest çekti.
Etiketler : , , ,
Bu video 4.151 kez izlendi. ve yorum yapılmadı yorumları aşagıdan okuyabilirsiniz. Film Kurtlar vadisi pusu izle kategorisinde yayınlandı. İndirmeden Kurtlar Vadisi Pusu 155.Bölüm Fragmanı izleyebilirsiniz.
Google'da Ara : Kurtlar Vadisi Pusu 155.Bölüm Fragmanı izle

Sitene Ekle :
Sende bu video hakkında düşüncelerini paylaş!

Facebook Yorum Gir

Sende yorumunu paylaş!

Bu kategoride listelenen bazı filmler

Kurtlar Vadisi Pusu 150.Bölüm izle
Kategori: Kurtlar vadisi pusu izle
İzlenme: 7.518 kez izlendi.
08 Mart 2012
Kurtlar Vadisi Pusu 162. Bölüm izle
Kategori: Kurtlar vadisi pusu izle
İzlenme: 50.466 kez izlendi.
13 Eylül 2012
Kurtlar Vadisi Pusu 118. Bölüm izle 24 Mart 2011
01 Şubat 2012